Vidzemes uzņēmējdienas pavadītas veiksmīgi

24.05.2016

Šogad PKS Straupe Vidzemes uzņēmējdienās savu dalību pārstāvēja ar Pārgaujas novada pašvaldības atbalstu. Vienotā stendā izstādes apmeklētāji varēja iepazīt plašo tūrisma, uzņēmējdarbības, izglītības, kultūras un sporta klāstu piedāvājumu Pārgaujas novadā.  Izstādes laikā interesenti nobaudīja dažādus gardumus, tostarp arī PKS Straupe produkciju. Lielu interesi guva Jāņu siers, kam kopš 2015.gada novembra ir Garantētās tradicionālās īpatnības statuss. Tāpat lielu atsaucību guva sviesti ar garšām – kaņepju, šokolādes un sviests ar garšvielām “Brasla”. Kāda Straupes piena produktu cienītāja laimīgā kārtā izlozē ieguva vērtīgu dāvanu – PKS Straupe valdes priekšsēdētāja Imanta Baloža pašrocīgi parakstītu Piena grāmatu (izdota 2013 gadā).

Paldies novada Attīstības nodaļas komandai Baibai, Rudītei un  Elīnai par ieguldīto darbu un laiku PKS Straupe produktu reklamēšanā un iepazīstināšanā!

Ikdienā vidzemnieki un viesi Straupes produktus var iegādāties firmas veikalos: Cēsīs, Valmierā TC “Valleta”, un Vītolu ielā, Siguldā, Madonā, Ogrē, pie pienotavas Straupē – Plācī.

Pārējiem veikaliņi ir pieejami  Jelgavā un Olainē, kā arī Rīgā, Brīvības ielā 310, un tirgos, Čiekurkalna, Āgenskalna, Vidzemes tirgū, Purvciema tirgū un Centrāltirgū.

 

Foto: Novada priekšsēdētājs Hardijs Vents apmeklējot izstādi arī nepalaida garām iespēju pacienāties ar slaveno Straupes Jāņu sieru.