Saldais biezpiena krēms ar apelsīniem un smiltsērkšķiem

17.05.2016

Jau mēnesi pircēju vērtējumam esam nodevuši jaunu deserta produktu – Saldais biezpiena krēms ar apelsīniem un smiltsērķšķiem.  Tā sastāvā ir Latvijā audzētais smiltērkšķis ar eksotisko dienvidu apelsīnu ar visu miziņu. Krēmam ir patīkama garša, kur smiltsērkšķa skābenā nots kopā ar apelsīna atsvaidzinoši saldo, tai pašā laikā miziņas rūgteno dod atsvaidzinošu, patīkamu pavasara sajūtu.

Smiltsērkšķi satur vairāk nekā desmit taukos un ūdenī šķīstošos vitamīnus. Bez tam, pateicoties smiltsērkšķu sastāvam, šie vitamīni ļoti labi saglabājas un organismam tos viegli uzņemt. Smiltsērkšķos ir minerālvielas dzelzs, mangāns, varš. Atšķirībā no citām sulām, smiltsērkšķu sula satur arī B grupas, PP un K vitamīnus, kā arī vairāk nekā 15 dažādu mikroelementu.

Apelsīns ar savām noderīgajām īpašībām dāvā cilvēkiem enerģiju, uzlabo veselību. Apelsīns palīdz uzturēt un nostiprināt organismu, noderīgās vielas, kuras satur apelsīns, palīdz organismam efektīvi cīnieties ar vīrusu saslimšanām, tā miza satur ļoti daudz pektīna.

Saldais biezpiena krēms ar apelsīniem un smiltsērķšķiem pieejams kā svara produkcija 3 kg fasējumā, tā arī 200 grami kārbiņā.